GİZLİLİK POLİTİKASI

Paylaşımlı Barındırma(Shared Hosting) / VPS Paylaşımlı barındırma hizmeti kullanan kullanıcılar barındırma hizmeti sunamazlar. Eğer barındırma hizmeti sunmak istiyorsanız reseller hesabına sahip olmalısınız. VPS hesaplarının yedekleri alınmaz, yedeklerinizi kendiniz yönetmelisiniz. Geçerli bir e-posta hesabına sahip olmak ve root şifresinin güvenliğini sağlamak tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Dopinghosting, sunucular için herhangi bir yedekleme işlemi yapmaz, yedekleme işlemlerini yönetmek ve oluşturmak tamamen müşterinin sorumluluğundadır.

SATIŞ POLİTİKASI

Yenilikçi vizyonumuzun bir sonucu olarak internet, 2008 yılından beri bir dizi önemli adım atmıştır. Önce, Avrupa kıtasında internet ağını yöneten RIPE NCC kuruluşuna üyelik işlemlerini tamamlayarak, kendi IP alt yapısına kavuşmuştur. Sektörün en önemli yazılım firmalarıyla işbirliğine giden firmamız, bu kapsamda dünyanın bir numaralı web hosting kontrol panelini üreten cPanel firması ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Gelişerek büyüyen bu ortaklık firmamızı Türkiye'nin ilk cPanel Distribütörü yapmıştır. Firmamız Türkiye'de kendi ağı haricinde lisanslandırma yapabilen tek firmadır. Plesk kontrol panelinin üreticisi Parallels firması ile, 2008 yılından bu yana, "Gold Partner" seviyesinde ortaklığımız bulunmaktadır. Bunlara ek olarak CloudLinux, Litespeed, Sofacolous gibi sektörün öncü firmaları ile de işbirliklerimiz devam etmektedir.

Dopinghosting hızla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amacı ile, 2009 Kasımında tamamen kendi öz sermayesi ile, Ege Bölgesi'nin en büyük veri merkezini kurmuştur. Bu veri merkezi 2012 yılında, katma değerli servislerimizin araştırma ve geliştirme faaliyetlerini geliştirmek ve hizmet kalitemizi yükseltmek amacı ile Pamukkale Üniversitesi Teknolji Geliştirme Bölgesi bünyesinde taşınarak modernize edilmiştir. Kendine ait özel trafosu, yedekli enerji ve soğutma altyapısı, yedekli ve hızlı internet erişimi kapasitesi ile dünya standartlarını yakalayan veri merkezimiz ile, sizlere 7 gün 24 saat esaslı hizmet vermeye devam ediyoruz.

MADDELER

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

Powered by WHMCompleteSolution