SEPET 0

DUYURULAR

Firmamız hakkında duyurular ve haberler..

Feb 29th Elektrik Ücretlerine Gelen Zam Hakkında

Merhaba değerli müşterilerimiz,<br /><br />Bildiğiniz üzere DGN Datacenter ortaklığında altyapımızı kullanmaktayız.2019-2020 4.çeyrek'de ve 2020 1.çeyrekte elektrik ücretlerine %40 zam gelmiştir.Mevcut zam oranının yükselmesine bağlı olarak Dedicated, VDS, VPS, Co-Location müşterilerimize 01.03.2020 ... Devamını Oku »

Sep 29th Planlı Network Çalışması - Önemlidir

&lt;p&gt;Merhaba,&lt;/p&gt; &lt;p&gt;Daha güçlü ve yedekli Network alt yapımız ile artık Radore Veri Merkezi üzerinden sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Doping Hosting İnternet Hizmetleri olarak 2014 den bu yana kendi donanımlarımız ve kendi ip adreslerimiz ile DGN konumlu hizmet ... Devamını Oku »

Aug 11th KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPAN MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE

Merhabalar,&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;Kredi kartı ile ödeme yapan müşterilerimizin dikkatine.! Son günlerde bankalarda yaşanan api problemlerinden kaynaklı kredi kartı 3D Secure ödeme yönteminde düzenlemeye gidilmiştir.Bu düzenleme esnasında, bu ödeme yöntemi kullanım dışı kalacağı için, mevcut ... Devamını Oku »

Jun 20th Almanya Lokasyon Müşterilerimizin Bilgisine

Merhaba 20.06.2016 tarihli Almanya Lokasyon sunucularındaki network kesintisi hakkında ilgili datacenterlardan yapılacak bilgilendirme ile değerli müşterilerimize cevap verebileceğiz. Yaşanan bu talihsiz kesinti için tüm müşterilerimizden özür dileriz.<br /><br />Doping Hosting internet Hizmetleri<br /><br ... Devamını Oku »

May 31st Önemli Bilgilendirme " Paypal Hakkında "

Merhabalar,<br /><br />Gün içerisinde paypaldan alınan haber ile siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz.Paypal'ın yaptığı açıklama aşağıdaki gibidir.<br /><br /> <h2 class="pulloutHeadline">Türkiye’deki Müşterilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme</h2> <p ... Devamını Oku »

Apr 22nd ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

23.04.2016 tarihinde saat 00:00 itibariyle DGN Bursa veri merkezinde bakım ve iyileştirme çalışmaları yapılacaktır.Bu çalışmalar esnasında 00:00 ile 08:00 arasında kısa süreli kesintiler yaşanabilir. Bu durum için tüm müşterilerimizden özür diler ve en kısa sürede işlemlerin bitirileceğini bildirmek isteriz.<br ... Devamını Oku »

Mar 10th Almanya Lokasyon Müşterilerimizin Bilgisine - GÜNCELLEME

Merhabalar sayın kullanıcılarımız, sabah 06:00-08:00 arası disk ve raid güncellemesi yapılacaktır. Yaşanacak kısa süreli kesinti için tüm müşterilerimizden özür dileriz.&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;Saygılarımızla

Feb 29th Swich Güncellemesi

29.12.2016 tarihinde 13:30 ile 13:45 saatleri arasında yaşann network kesintisi swich güncellemesi kaynaklıdır. Swich güncellenerek erişim kesintisiz olarak devam etmektedir. Hiç bir sunucu down olmamıştır sadece kısa süreli network kesintisi yaşanmıştır.&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;Plansız gerçekleşen swich ... Devamını Oku »

Feb 18th SPONSOR HOSTİNGLER HAKKINDA DUYURU

Merhabalar&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;Hizmetlerimizden faydalanan sponsor hosting müşterilerimize ait sunucuda bakım çalışmaları yapılmaktadır.&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;Saygılarımızla

Feb 17th Web Sitemizde Bakım Bildirimi.!

Merhaba değerli müşterilerimiz, 15.02.2016 'da başlayan web sitemizde düzenleme ve güvenlik önlemlerinin artırılması adı altında yürütülen çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor. Sistemimize girişlerde yaşadığınız sorunlarda bizlere &lt;a ... Devamını Oku »

Powered by WHMCompleteSolution